26.1. 2013

26. ledna 2013 v 14:28 | (T)Elle
Dear Diary,
Táákže, vracím se vám sem s týdeníma novinkama. A věřte mi, máte se na co těšit, jelikož se toho tenhle týden strašně moc událo. :))

PONDĚLÍ
Ve škole sem se dozvěděla strašnu zprávu. Z testu z Fyziky jsem dostala za 4. A to pro mě znamenalo čtverku na vysvědčení. Nepřežila bych to.. Věděla jsem, že už je to jasný, ale pořád sem doufala..Bylo moje doufání marné?? Jelikož jsem vyhrála školní kolo dějepisné olympijády, tak jsem postoupila do krajského a učitelka mi dala nějaké papíry na přípravu. V tělocviku jsme šly na můj milovaný fitbox. Dělám ho už čtyři roky, ale jen tak okrajově. I přes to mě to strašně bavilo. Po škole sem šla domů, abych si mohla psát s NÍM. Prochatovaný celý odpoledne i večer. A bonus byla SMSka na dobrou noc!!

ÚTERÝ
V úterý jsem psala test z matiky, jelikož sem nebyla ve škole na pololetku, ale protože mi vycházelo 2-3 musela sem si to nějak opravit. Nejspíš jsem ten test napsala opravdu špatně, protože byl strašně těžký... Po škole jsem šla do klavíru. Nemohla jsem se dočkat až skončí, abych mohla dojet domů a psát si s NÍM. Bohužel sem se dostala domů až o půl sedmé, tak sme si psali jenom večer, ale i to bylo dost. Na ten dějepis jsem se nestihla ani trochu podívat-SAKRA!! Ale do pátku je času dost. Co se týče HO, tak mi poslal zase SMSku na dobrou noc.

STŘEDA
Ve středu jsem se konečně zase vzpamatovala. Byla jsem nehorázně šťastná. A proč?? Moje doufání nebylo marné!! Z fyziky dostanu trojku! Ách, tenhle den byl úžasnej. A to ještě nemluvím o psaní s ním-radši!! No, ale vraťme se ke škole. Takže z fyziky budu mít trojku. To znamená, že budu mít 3 nebo 4 trojky, žádnou čtverku. Jsem neskutečně šťastná. Hlavně doufám, že mě někam vezmou. Budu se hlásit na Pajdu a na Zdravku na obor sociální činnost. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?? Jinak dnes jsem odevzdala přihlášky.. To je všechno tak narychlo.. A vraťme se ke psaní s ním. Už zase propsaný celý odpoledne a večer. Ale je tady jedno mínus... Onemocněla sem!!

ČTVRTEK
Ve čtvrtek mě tak strašně bolelo v krku, že sem myslele, že mě to zabije. No nevadí, zvládnu to. Dozvěděla jsem se úžasnou zprávu, takže jsem byla zase šťastná. Z matematiky jsem dostala trojku, ale protože sem tam měla blbý chyby a protože postupy jsem věděla, tak budu mít na vysvědčení dvojku. No nejsem skvělá?? :)) Po škole jsem šla za kámošku a hned sem pádila na počítač, abych si s ním mohla psát. Ale... kámoška mi to tak trochu potrolila, protože mu psala takový..blbý věci.. No, nicméně slohovka, kterou mi poslal neměla chybu. Večer sme zase propsali a málem sem už snad ani nešla spat.

PÁTEK
A máme tu pátek. Na pátek sem se (NE)těšila, jelikož jsem měla jít na okresní kolo dějepisné olympiády. Sice to vidím tak na poslední místo, ale rozhodně jsem ráda, že patřím do čtyřicítky nejlepších dějepisářů ve Zlínském kraji. A to mám z dějepisu za tři. Měla sem tam být do půl jedné, ale protože mi nebylo ,,dobře'' (jsem pořád nemocná), tak jsem odešla dřív. Vlastně jsem odešla dřív, abych stihla čekat na kámošku před školou, je to moje beruška. V jednu hodinu jsme šly do dramaťáku<33. Zase sem se nemohla dočkat domů. A na co?? No přece na psaní s ním!! A možná, ale jenom možná... Jsme spolu!! Není to ještě úplně takový.. však vy víte..Ale už to tak asi bude. A co víc, tak mi mamka koupila nové legíny. Dojdou za týden.
Ááá.. Mám tady pro vás moji fotku, která je už trochu starší, ale je to přirozená fotka. Přemýšlela jsem, jestli vám sem mám hodit i novější fotku. Nejdřív jsem nechtěla, ale tak aspoň můžete porovnat.

BEFORE

AFTER

Táák a smějte se mi :)) Teď sem si založila na celoživotním trapasu :)) Ale tak co bych pro vás neudělala, že?? :)) A ano, opravdu je mi patnáct!! :))
Vaše (T)Elle
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Donnie Donnie | Web | 26. ledna 2013 v 14:45 | Reagovat

nevím proč, ale typla bych tě na mladší :D

2 (T)Elle (T)Elle | Web | 26. ledna 2013 v 14:52 | Reagovat

[1]: Nejsi jediná :)) Právě proto je tam ta poslední věta :)) Ale až budu starší, tak se mi to bude zase hodit :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama