About Scene (BY ME)

28. ledna 2013 v 16:49 | Derpina |  Style
Scene, spousta barev, vzorů, potisků a šílenosti. Jedním slovem prostě originalita. Spousta doplňků, různých plyšáčků a postaviček. Nekonečné množství líčidel a výrazně nalíčený obličej. Vlasy s různýma barvama, melírem, vysoko vyčesané a plné ozdůbek, čelenek a hlavně mašliček. Bláznivá, originální a zajímavá osobnost. SxE, vegetariánství, žádné drogy ani alkohol. Tohle všechno se vejde do jednoho jediného slova. Scene. Tak já vám ho trochu představím. A já začnu od hlavy až k patě.
Více o Scene stylu se dočtete v Celém Článku :))


VLASY
Není povinnost mít růžové, modré nebo zelené vlasy. Scene můžou mít klidně i blond nebo hnědé vlasy. Ale pokud si přejete mít ve vlasech nějakou originální barvu, a pokud vám rodiče nedovolí vlasy si obarvit, existují i všelijaké příčesky. Pokud se chcete nechat ostříhat na scene, přenehte to raději odborníkům. Ale radím vám, vezměte si s sebou nějakou fotku, kadeřníci to nemusí hned pochopit. A co se týče scene a tupírování?? Je jen na vás, jestli budete chtít nebo né. Tupírování kazí vlasy a scene můžete mít i běz tupírování, tak si je nekažte. Také existuje scene účes tzv. ponytail. Je to jednoduchý culík, ale vypadá krásně.
Jak jednoduché, vidíte? Je to scene i bez všelijakých barviček. V jednoduchosti je krása.

MAKE-UP
Scene se líčí velice výrazně, ale chápu, že né každá z nás si může dovolit chodit zmalovaná. Ale nezoufejte, existují i scene třeba jen s řasenkou, věřte mi. Mně osobně se líbí řasenka s tužkou na oči a rtěnka odstínu nude. Asi víte, že scene to z make upem většinou přehání a kromě řasenky a tužky používají i výrazné oční stíny a rtěnku výrazného odstínu. Lehčí make-up ale vypadá mnohem líp, a proto vám ho doporučuji. Platí zde to samé, co u vlasů, v jednoduchosti je krása.
Je to zajímavé, pravdu, ale málokterá z nás by takhle vyšla na ulici.

OBLEČENÍ
Tričko:Scene volí většinou barevná a šílená trička s potiskem. Nezáleží jestli mají krátký, dlouhý nebo žádný rukáv. Hlavně ať jsou co nejšílenější s co nejoriginálnějším potiskem a co nejzajímavější. Někdy ani nemusí mít žádný potisk, stačí, že je to barevné. Může být klidně i neonové.
Kalhoty:Scene volí většinou barevné kalhoty. Prostě čím barevnější, tím lepší. Taky nosí často sukně nebo kraťase. Taky nosí často legíny. Co se týče sukní, často volí tylovou sukni. Legíny nemusí být nutně nějak extravagantní nebo tak, postačí i černé. Já osobně mám ráda legíny v pastelových barvách, s gepardím vzorem nebo s norským vzorem.
Boty:Scene nosí nejčastěji obyčejné tenisky, většinou conversky. K sukni taky volí tenisky, ale líp vypadají baleríny, ty jsou u nich taky oblíbené. Boty na podpatku pro ně nejsou typické, ale když už, tak volí ty, od Jeffrey Campbell.


Na scene se mi líbí nejvíc to, že nehledí na názory ostatních. Žijou si svůj život a mají svůj styl. Když je ostatní kritizují, je jim to jedno. Jsou odvázaní, jsou sami sebou a jsou jednoduše originální. Já scene styl miluju, protože ho beru jako možnost sebevyjdřování. Líbí se vám scene styl?? Jste i vy sami, scene??
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.