V zimě nezbytné!!

27. ledna 2013 v 11:46 | (T)Elle
Ahojte, mám tady pro vás nával inspirace mých zimních doplňků. Jsou to věci, bez kterých bych se v zimě neobešla. A začneme pěkně od shora :))

ČEPICE, ČEPIČKY, KULÍŠKY


Ohledně čepic mám smíšený pocit. Dalo by se říct, že čepice mám strašně ráda, ale bohužel mi většina nesedí. Je strašně těžké najít typ čepice, který by seděl na můj podivný tvar obličeje :DD Ale nic nenadělám. Nicméně, čepice mám dvě. Obě dvě nosím vcelku často, ale ta první je ta nejoblíbenější. Ta první je z Takka a dostala jsm ji na Vánoce. Ta druhá je z Pantalonu a mám ji už přes rok.

ŠÁLY, ŠÁTKY, BANDANYAť už to jsou šály nebo šátky, jsem do nich úplnej blázen. Mám jich doma plnou skříň a vám se dávám pouze ,,malou'' ochutnávku těch mých nejoblíbenějších. Takže ten první sem dostala tak před třemi lety na Vánoce. Řekla bych, že je z Pantalonu. Tenhle šál je takovej huňatej, a proto i strašně teplej. Druhou šálu jsem dostala letos na Vánoce, z Takka. Dle mého názoru je to taková prostě obyčejná šála. Co se týče té palestiny, tak tu je snad je málo z nás, kteří by doma aslespoň jednu neměli. Palestinu mám už čtyři roky, ale už ji nenosím. Čtvrtý šátek sem si koupila před prázdnima, a nosím ji vcelku často. Koupila jsem ji u vietnamů, takže nic moc kvalita, ale líbí se mi, už jen kvůli těm třásním. Pátá a poslední je má nejoblíbenější. Mám jiještě ve fiaalové, ale tu zelenou nosím nejvíc. A nakonec bandana. Tu moc často nenosím, ale občas si ji vezmu. Jinak šátky nosím uvázané různými způsoby viz. obrázky. Většinou je to podle toho, jakou mám náladu.


Vaše (T)Elle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.