Únor 2013

SWAG.

16. února 2013 v 16:31 | Rocky Bang |  ABOUT ME
Posedlost, která obletěla celý svět!
Co je to SWAG? Ptá se moje mladší, třináctiletá sestra. Na dlouhou chvíli jsem se zamyslela, abych si vůbec uvědomila význam slova, které v dnešní době používá každý, kdo má internet. Pak si uvědomím, že pro mnohé znamená SWAG styl. Co já jsem se dočetla, tak se tímhle slovem označuje člověk, který je orientován na stejné pohlaví. Tedy SWAG mají gayové a lesbičky. A vlastně podle jiné definice, to sedí úplně přesně. Vždyť SWAG je odlišnost, originalita a prostě to, že někdo dělá něco jinak. A na gaye, ale i na lesbičky tohle přesně sedí. Takže když mi někdo řekne, že mám SWAG znamená to, že si myslí, že sem lesba? Ptá se dál sestra. SWAG je opravdu silné slovo, znamená mnoho, a proto se nemůže říkat leckomu. SWAG má někdo, kdo je úplně odlišný od ostatních, má svůj styl, ale nemusí být teplej!! Když se vzpomeneme na nedávné volby, tak mezi kandidáty patřil i Vladimír Franz. Byl celý potetovaný. Byl jiný, originální, odlišoval se. Měl SWAG. Ale teplej nebyl.
Po dlouhém hledání a čtení jsem se dočetla, že slovo SWAG je zkratka Stuff We All Get. A to sem si myslela, že je slovo SWAG odvozeno od slova swagger, či-li naparování. Pak jsem si zadala do překladače slovo swag a ejhle. Heleme se, co mi to našlo. Slovo swag znamená lup. Takže teď už jsem opravdu úplně mimo. Nicméně jsem hledala dál. Dočetla jsem se, že podle jiných je slovo SWAG..že slovo SWAG vymysleli američané, kteří se nudili. Mělo to nahradit slovo cool. Další věc, která sedí s odlišností, originalitou. Takže nakonec z toho vyplývá to, že slovo SWAG má spoustu významů, a ikdyby jsem hledali kdo ví kde, nejspíš se naše výsledky budou lišit. Co člověk, to jiný význam.
Táák :) A co si o tom myslíte vy?? Patříte mezi ty, kteří valí sloévo SWAG pořád dokola a dokola nebo k těm, kteří ho úplně totálně zazdili? Já osobně jsem takovej zlatej střed. SWAG jsem nezazdila, ale na druhou stranu to neříkám kde komu za kde jaké situace.

P!nk 0.1

10. února 2013 v 19:36 | Rocky Bang |  Hairs
Růžovááááá!! Buzerantská barva :DD Kecám! Spíš je to taková cukrová vata (miluju cukrovou vatu, navíc mám hlad, ale to vám asi došlo :D ). Růžová mě sice nějak extrémě nebere, ale růžové vlasy mě táhnou k sobě den ode dne víc a víc. Nejdřív se mi nelíbily a nesnášela jsem je, ale teď je prostě chcu mít!! Strašně moc!! Růžové vlasy jsou totiž podle mě naprosto, ale totálně naprosto dokonalé!! :)


Cukrová vata pouze v celém článku! :D


Green 0.1

10. února 2013 v 19:11 | Rocky Bang |  Hairs
Áááááá! Zelená je moje moje třetí nejoblíbenější barva hned po modré a růžové! Zelené vlasy jsou dokonalé. Líbí se mi ta odlišnost, originalita a hlavně to vypadá opravdu dobře. Nevím, jestli bych i já sama do zelené šla (do modré a růžové klidně hned!!), ale stráášně se mi to líbí. Už jen proto, že se to bude většině holek zdát moc, a tak bys byla jediná, kdo by takový vlasy měl. Měl bys jednoduše SWAG! :DD


Slečná má úžasné vlasy i tričko, závist!
Pro shlédnutí holek, které mají SWAG, klikněte na celý článek! :D


White 0.1

10. února 2013 v 18:57 | Rocky Bang |  Hairs
V anketě jste si vylosovaly pro dnešek dvě barvy. Bílou a zelenou. V tomhle článku přidávám bílou, zelená je zajímavější, a tak když si počkáte, určitě nebudete litovat. Co se týče bílých vlasů, tak jsou prostě perfektní. A to nejen proto, že vypadají dobře, ale navíc na ně chytají všechny barvy. Takže když si uděláte bílé vlasy, je to skvělá příležitost k ombre hair. Takže si myslím, že už jen proto stojí za to vyzkoušet barvu právě bílou.


Líbí se vám? Nebo vás alespoň trošku zaujaly, klikněte na celý článbek! :)


DIY-Hair 0.1

10. února 2013 v 18:40 | Rocky Bang |  Vlasy
Kalhoty 0.1

10. února 2013 v 8:13 | Rocky Bang
No, už jsem tady zveřejnila trička, šaty, sukně, legíny a další trička. Ale nesmíme zapomínat, že scene girls nosí i kalhoty, kterých vyrábí velkou škálu. Různé barvy, střihy, a dokonce i vzory. No a protože vás mám tak ráda, tak vám je sem dávám, určitě se vám budou líbit. Jinak dneska půjdu k babičce, takže nebude moc času přidávat články, tak snad se nebudete zlobit, že budou přednadstavené. :)


Scene kalhoty jsou opravdu krásné a jestli se chcete přesvědčit, tak klikněte na celý článek! :)


Barbie Crystalend 0.1

9. února 2013 v 15:41 | Rocky Bang
No a teď vám přidám fotky mé největší stár a největší inspirace Barbie Crystalend. Její vlasy, oblečení, styl! A ten její make up, všechno je to tak dokonalý. Tahle slečna mě dokáže inspirovat každý den, žeru jí! Doufám, že i vás chytne tak moc jako a stane se všední inspirací i pro vás, váš styl a dokonce make up. Slečna to je opravdu boží. Mám na ní ten nejlepší názor. No prostě je pro mě ta nejdokonalejší osoba, kterou znám.


Dokonalost najdete v celém článku! :)


Miryam Sater 0.1

9. února 2013 v 15:18 | Rocky Bang
Teď jsem se odvážila a rozhodla jsem se vám představit jeden z mých největších vzorů a ano, je tím právě Miryam Sater. Je odvážná, sexy, krásná a dokonalá. Jestli se vám její odvážnost, originalita a dravost zdá být přehnaná, tak vám musím říct, že díky tomu je tak krásná. Taky právě proto jsem se rozhodla, že vám jí představím se vším všudy ve všech stránkách.


Miryam Sater máte v celém článku! :)


Grey 0.1

9. února 2013 v 15:03 | Rocky Bang |  Hairs
V anketě jste zase odhlasovaly, a tak vám sem dávám výsledek. Zjistila jsem, že byste chtěly vidět šedé vlasy. Nejspíš by vás zajímalo, jak asi vypadá taková scene girl s šedými vlasy. Nevypadá náhodou jako nějaká stařenka? S šedými vlasy bude určitě na tuty vypadat staře, je to jasné! Ale mýlíte se. Mnohým scene girlskám právě šedé vlasy ohromně sluší.


Na krásné šedé vlasy se musíte podívat v celém článku! :)


Trička 0.2

9. února 2013 v 14:41 | Rocky Bang |  Clothes
Trička jsem vám sem už jednou dávala, a protože si myslím, že jsou opravdu boží, tak vám sem přidávám další. Už víte, jak asi přibližně vypadají scene trička, takže si myslím, že není třeba vám popisovat, jak vypadají. Avšak kdyby to někdo náhodou nevěděl, tak bych vám je chtěla jen lehce přiblížit. Můžou to být trička, ale i tílka, a dokonce i trička s dlouhým rukávem. Trička bývají taky hodně barevná. Všelijaké barvy. A mývají blánivý potisk (např.:mráčky, duhy, zvířátka, hello kitty, kreslené postavičky nebo jakákoliv oblíbená kapela či zpěvák).


Po kliknutí na celý článek se vám zobrazí ty nejkrásnější trička, jaká jsem kdy viděla! :)